Swastik Tv News Odisha

ଓଡ଼ିଶାର ନୂଆ ସ୍ୱର ର ବିଜେତା Sushil & Javed Alli ଙ୍କ MixTape ” ଏ କି ବାସ୍ନା ଛୁଇଁଗଲା “… ମାତ୍ର 4 ଘଣ୍ଟାରେ 86 Million ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି…

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ,ଏକ ସୀଙ୍ଗୀଙ୍ଗ ରିଏଲିଟି ଶୋ ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ର ବେଶ୍ ପସନ୍ଦର ଏବଂ ପ୍ରିୟର ଶୋ ହୋଇ ପାରିଛି।ଏହି ଶୋ ର ନାମ ହେଉଛି ଓଡ଼ିଶାର ନୂଆ ସ୍ୱର ଜୁନିଅର୍। ଜୁନିଅର୍ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ମଞ୍ଚ ସ୍ୱରର ଏକ ମହାସମର ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।ଏହି ଶୋ ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବହୁତ୍ ଅଧିକ ରହିଛି। ଛୋଟ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସ୍ୱରର ମଞ୍ଚରେ ଅନେକ ଜଣ ଆସି ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଉ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋର ଫାଇନାଲ ରାଉଣ୍ଡ ଏହି ନିକଟରେ ସରିଛି। ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାଲ ରେ ବିଜେତା ହୋଇଛନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସୁଶିଲ କୁମାର ସାହୁ।

ତେବେ ତାଙ୍କ ଛଡ଼ା ଏହି ଶୋରେ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର୍ ସୁନ୍ଦର୍ କୁନି ପ୍ରତିଭା ସବୁ ରହିଥିଲେ। ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସୁଶିଲ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର୍ ଗାୟିକ ଅଟେ। ଏହି ମଞ୍ଚରେ ସୁଶିଲ ତାର ସ୍ଵରର ଯାଦୁରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏପରି ଘାଇଲା କରିଛି, ତାହା ଆପଣ ସୁଶିଲର ଗୀତ ଶୁଣିଲେ ଜାଣି ପାରିବେ। ଏବେ ତାଙ୍କର ଏକ ଗୀତ ଗାଇବାର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଶୋ ର ଏକ ଏପିଶୋଡ ରେ ସୁଶିଲ ଗାଇଥିଲେ, ତୁ ମୋ ଆରମ୍ଭ ତୁ ମୋ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ୍ ର ଏକ ଗୀତ, ଏ କି ବାସ୍ନା ଛୁଇଁଗଲା ମୋ ଦେହରେ। ଏହି ଅରିଜିନାଲ୍ ଗୀତକୁ ଗାଇଥିଲେ ପ୍ରମୁଖ ହିନ୍ଦି ସିଙ୍ଗର ଜାଭେଦ ଅଲ୍ଲି। ଏବେ ଏହି ଗୀତର ଏକ ମିକ୍ସ ଟେପ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହାକୁ ଏବେ ସୁଶିଲ ତାଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଗାଇଛନ୍ତି।

ସେ ତାଙ୍କର ସ୍ବରର ଯାଦୁରେ ଏହି ଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ କରିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଗୀତକୁ ଶୁଣି, ତାଙ୍କର ସ୍ୱରକୁ ଶୁଣି ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ସୁନ୍ଦର୍ ସୁନ୍ଦର୍ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସବୁ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ସ୍ୱରକୁ ଶୁଣି ତାଙ୍କ ସ୍ୱରର ଫିଦା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଅଗଣିତ ଶ୍ରୋତା ମାନେ। ଏହି ସୁନ୍ଦର୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଗୀତଟି ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଲୋକେ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ପିଲାଟି ସ୍ଵରରେ ଏହି ଗୀତକୁ ଶୁଣି ଏବେ ସମସ୍ତେ ବହୁତ୍ ଖୁସି।ଯାହାକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ଯ କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଆପଣ ତ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ପିଲାଟିଏ ଗୀତ ଗାଇଥାଏ,ତାର ସ୍ୱର ଅଧିକ ମଧୁର ଲାଗିଥାଏ ଶୁଣିବାକୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଶୁଣି ଆମେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଇଥାଉ।କାରଣ ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲା ମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ଖୁସି ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ ସେଥିରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଆନନ୍ଦ ବି ଭରି ରହିଥାଏ।ସେମାନଙ୍କ ଯେକୌଣସି ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଭିଡିଓ ହେଉ, ସେଥିରେ ଏକ ଭିନ୍ନ କୌତୁହଳ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ।ସେହିପରି ଏଠାରେ ଏହି ଝିଅଟି ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଗାଉଛି ଯେ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.