Swastik Tv News Odisha

ଛିଃ.. ଛିଃ.. ଶୁଣନ୍ତୁ Audio Call – ଫୋନ ରେ ଶଶୂର ବୋହୂ ସହିତ କରୁଛନ୍ତି ଅଶ୍ଳୀଳ କଥାବାର୍ତ୍ତା… ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ରକ୍ତ ପୁରା ଗରମ ହୋଇଯିବ..

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ ସମୟରେ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେଉଥିବା ଅତ୍ୟାଚାର ଏବଂ ନିର୍ଯାତନା ର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଥିବାର ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଆଜିର ସମାଜରେ ଅନେକ ସମୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ର ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଏ। ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ମହିଳା ପ୍ରତିବାଦ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ଭୟ ପାଇଁ ଚୁପ୍ ହୋଇ ରହି ଯାଆନ୍ତି। ତେବେ ଆଜିର ଏହି ସମାଜ ରେ ବେଳେବେଳେ ଏମିତି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ ଯାହା ଦେଖିଲେ ନିଜକୁ ଲଜ୍ୟା ବୋଧ ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ଯଦିଓ ଆଜିର ମନିଷ ଶିକ୍ଷା, ସଂସ୍କୃତି, ସଭ୍ୟତା ସବୁ ପାଇ ପାରୁଛି, ତାପରେ ବି କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ତା ଭିତରେ ସେସବୁ ଅଭାବ ସମୟକ୍ରମେ ପରିଲକ୍ଷିତ ହେଉଛି।

ଆଉ ଏସବୁ ଦୃଶ୍ୟପଟ ଆମ ସମାଜକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦିଶାକୁ ନେଇ ଯାଉଛି।ଯାହାକୁ ନେଇ ଆଜିର ସଭ୍ୟ ସମାଜରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଅସଭ୍ୟ କାର୍ଯ୍ଯ କଲାପ ଆଦି ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି।କଣ କହିବ ଆଜିର ଲୋକଙ୍କୁ, ଯେଉଁମାନେ ଏହି ସମାଜର ଅଂଶ ବିଶେଷ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ଏମିତି କିଛି କାର୍ଯ୍ଯ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ସେମାନଂକୁ ତ ଏ ସମାଜରେ ଲଜ୍ଜିତ ଏବଂ ଅପମାନିତ କରିଥାଏ, ତାସହ ଏହା ପାରିପାର୍ଶ୍ବିକ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ।ଏସବୁ ଘଟଣା ପ୍ରତି ସେମାନେ ନଜର ରଖିବା କଥା କିନ୍ତୁ ଏଥିପ୍ରତି ସେମାନେ ଯତ୍ନଶୀଳ ଏବଂ ସଚେତନ ହେଉ ନାହାଁନ୍ତି। ଆଉ ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମାନସିକତା ରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସୁ ନାହିଁ।

ତେବେ ସେହିଭଳି ଅନେକ ଘଟଣା ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯାହା ଦେଖିଲେ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ନଇଁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଲଜ୍ୟା ବୋଧ ହେଉଛି। ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ସେମାନେ ଅନେକାଂଶରେ ସାଧାରଣରେ ନିନ୍ଦିତ ଏବଂ ଅପମାନିତ ହେଉଥିବାର ମଧ୍ଯ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।ପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବା ସହିତ ପରିବାର ଉପରେ ମଧ୍ଯ ପଡ଼ିଥାଏ। ତେବେ ଏବେ ପୁଣି ସେହିପରି ଏକ ଘଟଣା ନିକଟରେ ଘଟିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ କରିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଶିଳ ହୋଇ ଉଠିବେ। ଏଠାରେ ଜଣେ ବୋହୂଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଶଶୁର କିଭଳି ଭାବରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ହରକତ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

ବୋହୂ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଶଶୁରଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଫୋନ୍ ରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ଏହି ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ର କଲ୍ ରେକର୍ଡ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ବି ଲଜ୍ୟାବୋଧ କରିବେ। ଆଉ ଭାବିବେ ଯେ କଣ ଜଣେ ଶଶୁର ଏମିତି ଲଜ୍ୟାହୀନ ଭଳି କାମ କରିପାରେ। ଶଶୁର ଜଣଙ୍କ ବୋହୂ ସହିତ ବ୍ଯବହାର ଏବଂ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତରେ କିପରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଏଠାରେ ଆପଣ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ତେବେ ଶଶୁର ଜଣଙ୍କର ଏପରି ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ମାନସିକତାକୁ ସମସ୍ତେ ଦୃଢ଼ ଭାଷାରେ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.