Swastik Tv News Odisha

ନୂଆ ଭାଉଜ ସହିତ ଦିଅର କଲା ଜବରଦସ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହଟ ଡ୍ୟାନ୍ସ … ଦେଖିଲେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେନି…

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ଏହି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଯୁଗରେ ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ବହୁଳ ବ୍ୟବହାର ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି ଅନେକ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ।ଆଜିର ଏହି ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗରେ ଅନେକ ଘଟଣାର ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଆପଣ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ରେ ଘରେ ବସି ଦେଖି ପାରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଆପଣ ଯେଉଁ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଛନ୍ତି ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ବହୁତ୍ ଏହି ଭଳି ଘଟଣା ରହିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆମେ ଖୁସି ହେଉ। ଯାହା ଆମକୁ ଆନନ୍ଦିତ କରିଥାଏ।ସେହିପରି ଏକ ମଜାଦାର ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ କୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ।

ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଖୁସି ହେବେ। ଏହା ଏପରି ଏକ ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେବେ।ଆମେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଆପଣ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖିଲେ ଜାଣି ପାରିବେ ଯେ ଏହା କେତେ ମଜାଦାର ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ଏଠାରେ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦିଅର ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।ସେମାନେ ମଜାଦାର ଢଙ୍ଗରେ ଏହି ଡାନ୍ସକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ଯେ କୌଣସି ବି ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଯେତେବେଳେ ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ ତାହା ବେଶ୍ ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ ଦେଖିବାକୁ। ସେଥିପାଇଁ କେହି ନାଚୁ ଥିବାର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ। ସେହିପରି ଏଠାରେ ଯେଉଁ ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ତାହା ସେହିପରି ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଅଟେ।ଏହା ଏକ ଏମିତି ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ ତାକୁ ଯିଏ ବି ଦେଖୁଛି ସେ ବେଶ୍ ଖୁସି ହେଉଛି। ଆଉ ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଡାନ୍ସର ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ବି ନିଶ୍ଚିତ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଟି ଦେଖିଲେ ଜାଣି ପାରିବେ ଯେ ଏହା କେତେ ମଜାଦାର କେତେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ମନଛୁଆଁ ଅଟେ।

ଏହାକୁ ୟୁ ଟ୍ୟୁବ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ କୁ ପାଖାପାଖି ୫୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି। ଦିଅର ଭାଉଜଙ୍କ ଏହି ମଜାଦାର ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଆପଣ ଏଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ଗେଟ୍ ଅପ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। କେତେବେଳେ ପାର୍ଟି ୱେଆର ପିନ୍ଧି ସେମାନେ ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ନର୍ମାଲ ଶାଢ଼ି ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସର୍ଟ ପିନ୍ଧି ସେମାନେ ମନଖୋଲି ମଜାଦାର ଢଙ୍ଗରେ ଏହି ନାଚକୁ ଦେଖାଉ ଛନ୍ତି। ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଉଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.