Swastik Tv News Odisha

Jyotisha Shastra – ଶୁକ୍ର କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଗୋଚର {19 April } 5ଟି ରାଶିରେ ରାଜଯୋଗ ହେବ ଧନର ବର୍ଷା

0

ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ଚଳନ ଅନୁଯାୟୀ ଆମ ନିବନରେ ବହୁତ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଇଥାଏ ।ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଜୀବନ ଅନେକ ସମୟରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେଇଥାଏ ଓ ଆମ ଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ଯାଇଥାଏ ।ତେବେ ସବୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ବି ଅନ୍ୟତମ ଯାହାର ଗତି ଆମ ଜୀବନକୁ ବେଶ ପ୍ରଭସବିତ କରିଥାଏ ।ଆଉ ନିକଟରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହର ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକେଇଚି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ କଣ କଣ ।

1.ମେଷ ରାଶି:-ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀଵନ ବିଳାସ ବ୍ୟାସନ୍ରେ ବିତିବ ।ଧନ ଲାଭ ହେବ, ସବୁ ଜାଗରୁ ସମାନିଟ ହେବେ ।ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ବିତିବ ।

2.ବୃଷ ରାଶି:-ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ ।ଏମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସାମ୍ନା କରିବେ ।ସୁଖ ସମ୍ମାନ ବଡିବ ପାଟିବାରିକ ଜୀଵନ ଭଲରେ ଯିବ,କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି କରିବେ ।

3.ମିଥୁନ ରାଶି:-ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆହୁରି ଉନ୍ନତି କରିବେ,ଭଲ ଚାକିଟିଏ କରିପାରନ୍ତି ।ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କର ସାଥ ମିଳିବ ଓ ନିୟମିତ ରୂପେ ଆୟ ବଡିବ ।

4.କର୍କଟ ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ କିଛି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହେଇ ପାରନ୍ତି ।ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଡ଼ିପାରେ, ଭୋଗ ବିଲସରେ ମଜି ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ବହୁତ ବଡ଼ ବିପଦର ସାମ୍ନା କରିବେ ।

5.ସିଂହ ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହିତ ଜୀଵନରେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ରହିବେ ଓ ଅବିବାହିତ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ଯୋଗ ରହିଛି ।

6.କନ୍ୟା ରାଶି:- ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଏତେଟା ଭଲ ନୁହେଁ,ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେଇ ପାରେ, କୌଣସି ଜାଗାରେ ଧନ ଫସି ରହିପାରେ ।

7.ତୁଳା ରାଶି:-ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତିବ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠ ବଡିବ ।ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପାଇବେ ଓ ପରିବାରରେ ଖୁସି ଲାଗି ରହିବ ।ବ୍ୟବସାୟର ଉନ୍ନତି କରିବେ ।

8.ବିଛା ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ କିଛି କିଣା କିଣି କରିବା ପାଇଁ ଖୁବ ଉଚିତ ସମୟ ଅଟେ ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ ।ଧନର ଲାଭ ହେବ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀଵନ ଖୁସିରେ ବିତିବ ।

9.ଧନୁ ରାଶି:- ଏମାନେ ଏବେ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ ,ପରାକଁର୍ମୀ ହେବେ ।ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ ।

10.ମକର ରାଶି:-ଅଚାନକ ସୁଖ ଓ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ, ଘରପରିବାରରେ ଶ୍ସନ୍ତି, ଖୁସି ଲାଗିରହିବ,ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

11.କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର କଳା ଓ ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୁଚି ବଡିବ ।ଆପଣ ଖୁସିରେ ରହିବେ ଓ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

12.ମୀନ ରାଶି:-ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିବ ଦେହ ଭଲ ନରହିପାରେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.