Swastik Tv News Odisha

ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ବୋହୂ କପଡ଼ା ଖୋଲି କରୁଥିଲେ ଭିଡ଼ିଓ Call..ଦେଖନ୍ତୁ CCTV ଭିଡ଼ିଓ…

0

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏମିତି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହା ସବୁ ଘଟଣା ସଂଗେ ସଙ୍ଗେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିଥାଏ। ଆଉ ଏବେ ନିକଟରେ ଏକ ଘଟଣା ନଜରକୁ ଆସିଥିଲା ଯେଉଁଠି ଜଣେ ଯୁବତୀ ବାହାଘର ପରଦିନ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଫେରାର ଯାହା ସବୁ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି।ଆଉ ଏବେ ତାଙ୍କ ମାଆ କିଛି କହିଛନ୍ତି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା। ଏହିଠାରେ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଆସି ପହଞ୍ଚିଛି ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ଆଉ ଏହି ଘଟଣା ଟି ନିକଟରେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଘଟି ଯାଇଥିଲା ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିବେ ଆଉ ଏଠାରେ ସେହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କର କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହା ଏବେ ଜୋର ରେ ଚର୍ଚା ଧରିଛି। ଆଉ ସେହି ଯୁବକ ସେହିଦିନ ର ସବୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଏଠାରେ କହିଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହା ଏଠାରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି। ଆଉ ସେହି ଦିନ ବର ଓ କନ୍ୟା ଉଭୟ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଯାହା ସବୁ ଘଟି ଯାଇଥିଲା ତାହା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଗରୁ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହୋଇ ସାରିଛି।

ଏହି ଠାରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ବାହାଘର ପରଦିନ ରାତିରେ ଯାହା ହେଲା ସେହି ସଂପର୍କରେ ଏଠାରେ ନୂଆ କରି ବିବାହିତ ହୋଇଥିବା ବର ନିଜେ ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ମୁହଁ ଖୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଜୋର ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଧରିଛି।।ଆଉ ଏଠାରେ ଏହି ନବ ବିବାହିତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯାହା ସବୁ ଏଠାରେ ସେ ବଖାଣିଛନ୍ତି। ଆଉ ତାହା ପରେ ତାଙ୍କର ମାଆ ମଧ୍ୟ କିଛି କହି ଏହେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଏଠାରେ କିଛି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଉ ସେହି ଯୁବକ ର ମାଆ କିଛି କହିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଛନ୍ତି। ସେହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ର ବିବାହ ହେବା ପରେ ସେହିଦିନ ରାତିରେ ସେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଭିଡ଼ିଓ କଲ ରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ତାଙ୍କ ମାଆ ଏବେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଛନ୍ତି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଉ ଏଠାରେ ତାଙ୍କ ମାଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ନ୍ୟାୟ ଆବଶ୍ୟକ ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏବେ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି।।ଆଉ ସେହି ଝିଅ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ଯାହା କରିଛି ତାହା ପାଇଁ ଏବେ ସେମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ। ଆଉ ଏବେ ତାଙ୍କର ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦାବିରେ ରହିଛନ୍ତି ଯାହା ଏବେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.