Swastik Tv News Odisha

ଦେଖନ୍ତୁ ଲଜ୍ୟାଜନକ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ – ଯୁବତୀକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଯୌନାଙ୍ଗରେ ବୋତଲ ପୁରାଇଲେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଭିଡିଓ, ଦେଖନ୍ତୁ

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ କେବେ କେବେ ଏପରି କିଛି ଘଟଣା ଶୁଣିଥାଉ ବା ଦେଖୁ ଯାହା ଆମକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେଇଥାଏ। ଏବଂ ସବୁବେଳେ ମନରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଥାଏ କି କଣ ହୋଇଯାଇଛି ଏହି ଲୋକ ମାନଙ୍କର ମାନସିକତା କୁ , କାହିଁକି ଏମାନେ ମାନବିକତା କୁ ଭୁଲିଯାଇ ପାଶବିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଏମିତି ଅନେକ କିଛି। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଂକୁ ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣେଇବୁ ଯାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ତେବେ କହିବାକୁ ଗଲେ ବର୍ତ୍ତମାନର ଏହି 21st ସେଞ୍ଚୁରୁରେ ବିଶ୍ଵ ର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଦେଶ ନିଜକୁ ଏକ ବିକାଶର ପଥରେ ଗତି କରିବାରେ ଲାଗିଛି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ତଥା ଟେକନୋଲୋଜି ର ଦୁନିଆଁ ରେ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କେଉଁଠି ବି ଅର୍ଥାତ କୌଣସି ବି ଦେଶ ରେ ନାରୀ ମାନେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହଁନ୍ତି । ସେ ନାରୀ ଜଣଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟ , ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଛାତ୍ରୀ ହେଉକି ,ଘରେ ରହୁଥିବା ଏକ ସାଧାରଣ ବର୍ଗର ଝିଅ ହେଉ , ସେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ହେଉ କି ବେସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ କିମ୍ବା ଦେଶର ମହିଳା ଫୌଜି ହେଉ । କଣ ତାର ଗୋଟିଏ ମାତ୍ର ଭୁଲ କି ସେ ଜଣେ ନାରୀ ଅଟେ ବୋଲି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଜଣେ ପୁରୁଷ ବୋଲି ଲଜ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିବେ। ତେବେ ଘଟଣା ଟି କିଛି ଏପରି ଅଛି କି , ଏକ ରୁମ ମଧ୍ୟରେ ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ମିଶି ଜଣେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ସହ ଏପରି ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ତାହା କି ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟଦାୟକ ।ଆଉ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ର କଥା ଏହାକି ଯେ ଏହି ଘଟଣା ରେ ସେହି ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ନା କି ଗୋଟିଏ ନାରୀ ହିଁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନାରୀର ଶତ୍ରୁ ହୋଇଥାଏ ବୋଲି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଘଟଣା ଟି ଘଟିଥିଲା ଯୋଦପୁର ର ଏକ ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟରେ। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବଙ୍ଗଳାଦେଶୀ ଯୁବତୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ।ତେବେ ସେହି ରୁମ ରେ ଥିବା ୪ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣାଯାଇଛି ଯେ, ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବଜ ଯୁବତୀ ଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ଓ କାନ୍ଦ ରେ ଗୋଡ଼ ପକାଇ ବସିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଖାଲି ଦୁଷ୍କର୍ମ ନୁହେଁ ବରଂ ଏବି ପୁରୁଷ ମୁଖା ପିନ୍ଧା ରାକ୍ଷସ ମାନେ ଝିଅ ଟିର ଯୌନାଙ୍ଗ ରେ ବୋଟଲ ପୁରାଇ ତାହାକୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଇଥିଲେ।

ତେବେ ଏତିକି ରେ ଏହି ରାକ୍ଷସ ଙ୍କର ମନ ଭରି ନଥିଲା ଯେ, ତାଙ୍କର ଅଶୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ସବୁ ସହି ନପାରି ଶେଷରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଂଲାଦେଶ କୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ। ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଚୁ ଯେ, ଏହିପରି ନିର୍ମମ ବ୍ୟବହାର ଜଣେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ସେ ବି ଗୋଟିଏ ମଣିଷ ଅଟେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.