Swastik Tv News Odisha

Vastu Tips – ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏବଂ କିପରି ପିନ୍ଧିଲେ କଇଁଛ ମୁଦି, ବହୁତ କମ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ମଣିଷ ହୋଇଯାଏ ଧନୀ

0

ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଦୁଃଖ ସର୍ବଦା ଲାଗି ରହିଥାଏ , କୁହାଯାଏ କି ଏହା ଭଗବାନଙ୍କ ବରଦାନ ସଦୃଶ ହୋଇଥାଏ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ଦିନ ସୁଖରେ ବିତିଥିଲେ , ଆଉ କିଛି ଦିନ ଦୁଃଖରେ ସମୟ ବିତିଥାଏ । ଏହିପରି ଭାବରେ ମଣିଷ ଜୀବନ ସୁଖ ଦୁଃଖରେ ବିତିଥାଏ , ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହିଁଲେ ଏକ ଛୋଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ଦୁଃଖର କାଳକୁ କମ କରିବା ସହ ସୁଖର ସମୟକୁ ବଢେଇ ପାରିବେ ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହିଁଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧିରେ ବିତୁ ଏବଂ ଦୁଃଖ ଦୁର୍ଦ୍ଧଶା କେବେ ଆମ ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ନଆସୁ ବୋଲି ଭାବିଥାନ୍ତି । ସମାଜରେ ଏମିତି କିଛି ଲୋକମାନେ ବାସ କରିଥାନ୍ତି , ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ସୁଖ ଶାନ୍ତାରେ ବିତିଥାଏ । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ଏହି ମୁଦି କିଏ ଓ କିପରି ପିନ୍ଧିଲେ ଏହା ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ ।

କଣ ରହିଛି ଏହାର ବିଷେଶ୍ୱତ :-

କଇଁଛ ମୁଦିର ଅନେକ ବିଶେଷ୍ୱତ ରହିଛି , ଯାହା ରତ୍ନ ଓ ଧାତୁରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟକୁ ଦୂର କରିଥାଏ , ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଓ ସୌଭାଗ୍ୟର ପ୍ରତୀକ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ଘରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କୁ ଦୂର କରି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ସଞ୍ଚାର ହୋଇଥାଏ । ଘରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଦୂର ହୋଇଥାଏ , ଘରେ ଧନସମ୍ମତି ଓ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଦି ବୃଦ୍ଦି ହୋଇଥାଏ । କଇଁଛକୁ ଶାନ୍ତି ଓ ଧୌର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରତୀକ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଧର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି , ସେମାନେ ଏହି ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭିତରେ ଶାନ୍ତି ଓ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଆସିଥାଏ ।

ଏହି ମୁଦିକୁ ଚାନ୍ଦିରେ ତିଆରି କରି ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଶୁଭଫଳ ମିଳିଥାଏ , ଏହି ମୁଦିକୁ ହସ୍ତର ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଏପରି ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ଯେପରି କଇଁଛର ମସ୍ତଷ୍କ ଭାଗ ବାହର ଆଡକୁ ରହିବ । କଇଁଛ ଆକୃତିର ମୁଦି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପରିଧାନ କଲେ ବହୁତ ଧନ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ । ଆପଣ ମାନେ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବି ଯାଉଛନ୍ତି , ଏହି ମୁଦିକୁ ଦର୍ଶନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଥାଏ ।

ରତ୍ନ ଓ ଧାତୁରେ ନିର୍ମିତ ଏହି କଇଁଛ ମୁଦି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟକୁ ଦୂର କରିବା ସହ , ଗୃହରେ ସୁଖସମୃଦ୍ଦି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ । କଇଁଛ ଆକୃତିର ମୁଦି ର ଅନେକ ବିଶେଷତ୍ୱ ରହିଛି , ଯାହା ଆମ ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ମୁଦିକୁ ପରିଧାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.