Swastik Tv News Odisha

ମୁଁ ଆଉ ଲାଇନି ମାରିବିନି, ମୋର ଭୁଲ ହୋଇଯାଇଛି, ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅ….ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯାହା ସାଧାରଣରେ ଗ୍ରହଣୀୟ ନୁହେଁ। ସଭ୍ୟ ଶିକ୍ଷିତ ସମାଜରେ ସେସବୁ ର ସ୍ଥାନ ବେଶ୍ ତଳେ ରହିଛି। ଯାହା ଲୋକ ମାନଙ୍କର ମାନସିକତା କୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛି। ତେବେ ଦୁନିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଅମାନବୀୟ କାଣ୍ଡ ଘଟିବାରେ ଲାଗିଛି ତାହା ଆମ ସମାଜକୁ ଅତି ତଳକୁ ନେଇ ଯାଉଛି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ବି ଲଜ୍ଜିତ, ଅପମାନିତ ହେଉଥିବେ। ତେବେ ମଣିଷ ନିଜର ସଂଯମତା ହରାଇ କାମ ବାସନାରେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ କାଣ୍ଡ କରୁଛି ତାର କରୁଣ ପରିଣତି ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡୁଛି।

ଆଜିର ଯୁବପିଢି ଙ୍କୁ ଜବାନୀ ର ରଙ୍ଗ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଚଢ଼ି ଯାଉ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ନିଜର ସଂସ୍କାର ଏବଂ ନୈତିକତା କୁ ହରାଇ ସେମାନେ ବେଳେବେଳେ ଏମିତି ପାଶବିକ କାର୍ଯ୍ଯ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ସମାଜ ପାଇଁ ଏକ ଲଜ୍ୟା ଜନକ ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ତେବେ ଦୁନିଆ ବଦଳିବା ସହ ତା ସହ ତାଳ ଦେଇ ଯୁବ ସମାଜ ମଧ୍ୟ ବଦଳିବା ପାଇଁ ଲାଗିଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରୁଚି ଦ୍ଵାରା ଅନ୍ୟ ମାନେ ଯେ ପ୍ରଭାବିତ ହେଉ ଛନ୍ତି ଓ ତାର କୁପ୍ରଭାବ ସମାଜ ଉପରେ ପଡୁଛି ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନା ତାଙ୍କର କୌଣସି ଧାରଣା ଅଛି ନା ଏଥି ପାଇଁ ସେମାନେ କ୍ଷୋଭ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି।

ହଁ ଆଜ୍ଞା, ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ।ଆଜିକାଲି ସମୟ ରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଯୁବତୀ ମାନେ ଯୁବକ ମାନଙ୍କର ଅନୈତିକ ଆଚରଣ ର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ସମୟରେ କମେଣ୍ଟ ର ଶିକାର ମଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଏଥିପାଇଁ ଯୁବତୀ ମାନେ କେତେବେଳେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ପଡ଼ୁଛନ୍ତି ତ ପୁଣି ଆଉ କେହି ଏହାର ଉଚିତ୍ ଜବାବ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଦ୍ଧତ ମାନଙ୍କୁ ସାବଡ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହାରି ଭିତରେ ଅନେକ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଘଟଣା ମାନ ଏସବୁକୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ।

ତେବେ ସେହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ନିକଟରେ ଘଟିଛି। ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘଟଣାଟି କେଉଁ ସ୍ଥାନର ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର ର ଉଚିତ୍ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟ ମାରିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ସେ ଜୋତା ଖୋଲି ବାଡ଼େଇ ଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଚିତ୍ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି।ସେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତଂକ ଆଗରେ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଗାଳି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହାକୁ ସେଠାରେ

Leave A Reply

Your email address will not be published.