Swastik Tv News Odisha

ସିଲଭର କଳସୀ ରେ ମୁଣ୍ଡ ପୂରାଇ ହଟହଟା ହେଲା ଚିତାବାଘ ( Leopard )….ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ ….ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଯାହା ସାଧାରଣରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି। ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଯାହା ସେମିତି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଅଟେ। ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ମଣିଷ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଜୀବ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଅଟେ।ପଶୁ ହେଉକି ପକ୍ଷୀ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଣିଷଙ୍କ ସହ ବେଶ୍ ନିବିଡ଼ ଅଟେ।ଅନେକ ଲୋକ ଜୀବ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବେଶ୍ ଉଦାରତା ମନୋଭାବ ପୋଷଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତୀ ସେମାନଙ୍କ ଉଦାରତା ଏବଂ ଦୟାଭାବ ଦେଖାଇ ଥାଆନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ କିଛି ନିଷ୍ଠୁର ମଣିଷ ଯେଉଁମାନେ ଜୀବଜନ୍ତୁ ଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ପହଞ୍ଚାଇ ଥାଆନ୍ତି। ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ତ ଆପଣ ସମୟକ୍ରମେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ। କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ର କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟ ପଶୁପକ୍ଷୀ ଙ୍କ ସହ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ପଶୁପକ୍ଷୀ ମାନଙ୍କୁ ଖାଇବା ଦେବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଉଚିତ୍ ଯତ୍ନବି ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ମାନବିକତା ଦେଖାଇ ଥାଆନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଘଟଣା ର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଠି ଏକ ଚିତାବାଘ ଏକ ଧାତୁରେ ନିର୍ମିତ କଳସୀ ରେ ତାର ମୁଣ୍ତ ପୂରାଇ ଦେଇ ବାହାର ନକରି ପାରି ବହୁତ୍ ଚେଷ୍ଟା କରି ସଫଳ ହୋଇ ପାରୁନାହିଁ ଏବଂ ଶେଷରେ ହାଲିଆ ହୋଇ ପଡୁଛି।

ଆଉ ଶେଷରେ ମଣିଷ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ଏବଂ ତାର ମୁଣ୍ଡରୁ ଏହାକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଚାଲିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ତେବେ ଏହି ଘଟଣାର ଭୟାବହତା ବାସ୍ତବିକ୍ ଭାବରେ କଷ୍ଟ ଦାୟକ। ଅନେକ ସମୟ ରେ ଅନେକ ଏମିତି ସ୍ଥିତି ର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ମଣିଷକୁ ପଡ଼ିଥାଏ।ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଆମେ ଅନେକ ଘଟଣା ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥାଉ। ସେହିପରି ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବେ।କିନ୍ତୁ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଅଛି ଯାହା ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ ଠାରୁ ଟିକେ ଅଲଗା। କାରଣ ଏହା ସାଧାରଣତଃ ଭୟାନକ ବା ଭୟଭୀତ କରିବା ଭଳି ହୋଇଥାଏ।

କାରଣ ଏଭଳି ଘଟଣା ଯାହା ଅନେକାଂଶରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଏହା ଏକ ବଡ କାରଣ ହୋଇ ଉଭା ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ଆଜିର ଏହି ଦୁନିଆ ରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ କିଛି ନା କିଛି ଅଜବ ଘଟଣା ମାନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଥାଏ। ବହୁତ୍ ଏହି ଭଳି ଘଟଣା ଅଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ହେୟ ଜ୍ଞାନ କରିଥାଉ କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ତାର ରହସ୍ୟ ଆମକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ। କାରଣ ଏହିଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଆମକୁ ଭାବିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥାଏ ଯେ ଏହା କିପରି ସମ୍ଭବ, ଯେମିତି ଏହି ଘଟଣାରେ ଘଟିଛି। ବାଘ ଏକ ମାଂଶାଶି ଜୀବ ହୋଇଥିଲେ ବି ମଣିଷ ତାକୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.