ଦେଖନ୍ତୁ ollywood ଭିଡିଓ !ବିବାହ ର ଏତେ ଦିନ ପରେ କମେଡିଆନ୍ ପ୍ରଜ୍ଞା ଖଟୁଆଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର…

ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ, ହେଲେ ବର୍ତମାନ ଓଲିଉଡ଼ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ନିଶ୍ଚିତ | ପ୍ରଜ୍ଞା ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଏକ ପିଲାକୁ ଧରି ପୂଜା କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ପ୍ରଜ୍ଞା ସତରେ ବାପା ହୋଇଛନ୍ତି ନା ଏହି କଥାଟି ମିଛ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ମୁଁ ଆଜି ଆପଣକୁ ପ୍ରଜ୍ଞା ବାପା ହେବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଖବର ପଛରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ପ୍ରକୃତ ସତ ବିଷୟରେ ଜଣେଇବି |
ଓଲିଉଡ଼ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କର ଅତି ପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି, ତାଙ୍କର କମେଡିକୁ ବହୁତ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |ସେ ତାଙ୍କ କମେଡି ମାଧ୍ୟ୍ୟମରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରନ୍ତି, ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କମେଡି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |ଏହି କମେଡି ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି, ସେ ଯେପରି କମେଡି କରନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ତାହା ଲୋକଙ୍କ ମାନକୁ ବେଶ ଛୁଇଁଥାଏ |ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ପ୍ରଜ୍ଞା ଖଟୁଆ ଗତ ବର୍ଷ ବିବାହ କରିଥିଲେ |ତାଙ୍କର ବିବାହ ସମୟରେ ଅନେକ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ଼ ହୋଇଥିଲା, ଏବେ ବି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ବିବାହ ସମୟରେ କିଛି ଫୋଟ ଅପଲୋଡ଼ କରୁଛନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ପ୍ରଜ୍ଞା ଖଟୁଆଙ୍କ ଏକ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ କି ପ୍ରଜ୍ଞା ଏକ କୁନି ପିଲାକୁ ଧରି ଏକୋଶିଆ ପୂଜାରେ ବସିଛନ୍ତି |ଏଥିରୁ ସମସ୍ତେ ଭାବୁଛନ୍ତି କି ପ୍ରଜ୍ଞା ବାପା ହେଇଛନ୍ତି ମାତ୍ର ସତ କଥା ଯେ ପ୍ରଜ୍ଞା ବାପା ହୋଇ ନାହାନ୍ତି ସେ ମାମୁଁ ହୋଇଛନ୍ତି |ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ସେଥିରେ ପ୍ରଜ୍ଞା ତାଙ୍କର ଭଉଣୀଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ କୋଳରେ ଧରି ତାଙ୍କ ଏକୋଶିଆ ପୂଜାରେ ବସିଛନ୍ତି |ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଘରେ ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ପୂଜା ହେଉଥିବା ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ଭଣଜାଙ୍କୁ ଧରି ପୂଜାରେ ବସିଛନ୍ତି, ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଭଣଜାଙ୍କ ନାମକରଣ କରୁଛନ୍ତି |ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଜ୍ଞା ବହୁତ ଖୁସି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |

ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ବାହା ଘର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ସେ ଏବେ ଯାଏଁ ବାପା ହୋଇ ନାହାନ୍ତି, ପ୍ରଜ୍ଞା ବାପା ହେଲେ ଏ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାମନାକୁ ପ୍ରଥମେ ଆସିବ |ସେ ବାପା ହେଲେ ଏ ଖବର ସାରା ଓଡିଶାବାସୀ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଯେଉଁ ମିଛ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ସେଥିରେ ସେ ମାମୁଁ ହୋଇଛନ୍ତି |ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Comment