ସ୍ୱପ୍ନା ଚୌଧୁରୀ ଙ୍କ Haryanvi Song ରେ Haryanvi Song ଚାଇଲଡ କଲା ଜବରଦସ୍ତ ଠୁମକା ଡ୍ୟାନ୍ସ… ଦେଖିଲେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେନି…

ହଁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡ଼ିଓ ମାନ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାର | ତେବେ ଆଜି ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ | କୁହାଯାଉଛି କି ମନକୁ କିଣି ନେଲା ଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଆଉ ଯେଉଁଠି ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଗୀତ ଆଉ ଡାନ୍ସ ର କମାଲ ଦେଖାଇବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି କୁନି ଝିଅ ସାଙ୍ଗକୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ | ଆଉ ଯାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଲେ ପ୍ରସଂଶା କରିବା କୁ ଲାଗିବେ | ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା |

ଆପଣ ମାନେ ଅନେକ ସମୟରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡ଼ିଓ ମାନ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାର | ତେବେ କୁହାଯାଇଥାଏ କି ଯେତେବେଳେ ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର ଡାନ୍ସ ର ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କର ମନକୁ ଖୁସି କରେଇ ଦେଇଥାଏ | ଆଉ ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ କି ହୋଲି ମିଳନ ସମାରୋହ ରେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଡାନ୍ସ ର କମାଲ ଦେଖାଇବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି କୁନି ଝିଅ ସହିତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ | ଆଉ ଯାହା କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ବେଶ ପ୍ରସଂଶା କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି

ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଇଂଲିଶ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢ଼ୁଥିବା ପିଲା ମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଆଚରଣ କେମିତି ହୋଇଥାଏ ଆଉ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢ଼ୁଥିବା ପିଲାମାନେ କେଉଁ ଭଳି ହୋଇଥାନ୍ତି |ଏହା ଛଡା ସେମାନେ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଲେଲା ଓ ମଜନୁ ଙ୍କ ଯୋଡି କୁ ବନେଇ ପାରୁଛନ୍ତି ତାହା ଏହି ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଛନ୍ତି ଡାନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ | ବିଶେଷ କରିଛି ଛୋଟ ଛୁଆଁ ଟିର ଜବରଦସ୍ତ ଠୁମକା ର ଯାଦୁ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ମନକୁ ବେଶ ଆକୃଷ୍ଟ କରି ନେଇଛି |

ଆଉ ଯାହା କୁହାଯାଉଛି କି ମଞ୍ଚ ଉପରେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କର ଡାନ୍ସ ସାଙ୍ଗକୁ କୁନି ଝିଅ ଟିର ଠୁମକା ର ଯାଦୁ ରେ ସମସ୍ତେ ବେଶ ଆକୃଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଆଉ ଯାହା ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ମନକୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରେଇଛି, ଆଉ ସମସ୍ତେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏହି ପୋରଫୋମେନ୍ସ ର ପ୍ରସଂଶା କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଏହିଭଳି ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଡାନ୍ସ ର ପ୍ରଗ୍ରାମ ଟି କୁ ଦେଖିକି ଲୋକ ମାନେ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି ଜହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Comment