Swastik Tv News Odisha

Jyotisha Shastra – ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ଆରମ୍ଭ ହଉ ହଉ ଏହି ରାଶିରେ ଆସନ୍ତା କଲି ଠାରୁ ଶୁଭ ଖବର…

0

ହଁ ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁ କି ମାଆ ଲଷ୍ମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଅର୍ଣ୍ଣପୁର୍ଣ୍ଣା ତାଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଯୋଉ ଘର ଉପରେ ରହିବ ସେ ଘର ଧନ ଧାନ୍ୟାରେ ପୁରୀ ଉଠିବ, ଓ ତାଙ୍କ ଘର ଶୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧିରେ ପୁରିଉଥିବ, ଆଉ ଯୋଉ ଘର ଉପରେ ବା ଘରର ଲୋକ ଉପରେ ଆ ଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ନ ଥିବ ସେ ଘରେ ଆଶାନ୍ତି ଦେଖା ଯିବ ଓ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ରେ ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ହେବ | ତେବେ ଏପରି କିଛି କାମ ବା ଭୁଲ ଆମେ ମାନେ ଜାଣତରେ ବା ଅଜାଣତରେ କରିଥାଉ ଯାହା ଯୋଗୁକି ଆମକୁ ଏହି ସବୁ ଦୁଃଖ ଦୁର୍ଦଶା ଦେଖିବାକୁ ପଡିଥାଏ ଓ ମାତା ଲଷ୍ମୀବି ଆମ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇଯାନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ତାହେଲେ ସେ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା |

ତେବେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳୁ ଥିବା ରାଶି ମାନଙ୍କର 2022-2040 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବ |ସାଧାରଣତଃ କୁମ୍ଭ, ମକର,ମେଷ କନ୍ୟା ଓ ତୁଳା ଏହି 5 ଟି ରାଶି ଉପରେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ବିଶେଷ ଭାବରେ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡିଥାଏ | ସାଧାରଣତଃ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁସିରେ ଦିନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନେ ଆଶାନୁତିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତେବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ସେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଜାଡି ଦେବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ଉପରକୁ ଯିବେ ଆଉ ନିଜର ଚେଷ୍ଟା ବଳରେ ସଫଳତା ର ଶୀର୍ଷ ରେ ମଧ୍ୟ ଚଢି ପାରିବେ |

ତେବେ ଏହି 5 ଟି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ସେବାରେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବାସହିତ, ଏହି 6 ଟି ରାଶିରେ ଶୁଭ ଦିନ ଦିନକୁ ଦିନ ପାଖେଇ ଆସୁଛି, ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରୀ, ଲଭ ଆଉ ବାଣିଜ୍ୟ ଏହି ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏମାନେ | ତାହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କ ଉନ୍ନତି ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟର କଥା ରେ କେବେ ହେଲେ ପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିପଦ କୁ ସାମ୍ନ କରିବାକୁ ପଡିବ |ତେବେ ଆପଣ କାହାରି ବୁଦ୍ଧିରେ ପଡି ନିଜର କ୍ଷତି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଉ ଆଶା ତିତ ସଫଲତା ମଧ୍ୟ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ | ତେବେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ରହିଥିବାରୁ ଧନ ଜଣିତ ସମସ୍ୟା ଆଦୁ ବି ଦେଖା ଯିବା ନାହିଁ |

ତେବେ ଖାଲି ଏତିକି ନୁହଁ ସମାଜରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଗୋଟିଏ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ବନାଇ ପାରିବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନେ | ଖାଲି ସେତିକି ନୁହଁ ଆପଣ ଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଖୁସି ଆସିବା ସହିତ, ସନ୍ତାନ ସନ୍ତତି ମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଖବର ମନ ଦେବେ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳି ଯିବ | ତାହେଲେ ଏହା ଥିଲା ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ଯାହା ଉପରେ ଲଷ୍ମୀ ଙ୍କ ଦୟା ଥାଏ |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.